החברות שלנו צוברות נקודות ומקבלות מתנות! התחברות/הצטרפות

משלוח חינם עד הבית מעל 199 ₪ החלפות/החזרות בקלות
משלוח חינם עד הבית מעל 199 ₪ החלפות/החזרות בקלות

עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

יש לי חשבון באתר

או התחברי באמצעות

פעם ראשונה שלי כאן?

פתיחת חשבון

תקנון

עמוד הבית > תקנון

תקנון רשת “את” לבני נשים

ברוכה הבאה לרשת “את” לבני נשים!

כללי

  1. אתר זה (להלן: “האתר“) הוא בבעלותה של מור קופר טקסטיל בע”מ, ח.פ. 512229568 (להלן: “את לבני נשים” או “החברה“) ומופעל על ידה. האתר מאפשר לציבור הגולשות ברשת האינטרנט בישראל, רכישה מקוונת של מוצרים המשווקים על ידי החברה (חנות וירטואלית).
  2. תנאי השימוש באתר (להלן: “התקנון” או “תנאי השימוש“) כפי שהם מופיעים במסמך זה יחולו על כל שימוש באתר ו/או רכישה שתתבצע דרכו. הגלישה באתר ו/או הרכישה באמצעותו ו/או כל שימוש אחר באתר (להלן: “השימוש באתר” (מהווה אישור והסכמה של הלקוחה (להלן: “המשתמשת“) לתנאי השימוש.
  3. המשתמשת מצהירה ומאשרת כי קראה את תנאי השימוש באתר בעיון וכי היא מאשרת ומסכימה להם במלואם. ככל שהמשתמשת איננה מסכימה לתנאים או לחלקם, המשתמשת מתבקשת שלא לעשות שימוש באתר.
  4. כותרות הסעיפים הינם לשם נוחות והתמצאות והן לא תשמשנה לפרשנות.
  5. טקסט הכתוב בלשון זכר/ נקבה פונה לכלל האוכלוסייה.

 השימוש באתר

  1. ביצוע רכישה באמצעות האתר כפופה להתקיימות התנאים המצטברים המפורטים להלן:
    • המשתמשת מצהירה כי היא בגירה (מעל גיל 18) וכשירה לבצע פעולות משפטיות מחייבות (אם המשתמשת קטינה או אינה זכאית לבצע פעולות משפטיות ו/או פיננסיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושה באתר כאילו קיבלה את אישור האפוטרופוס).
    • המשתמשת בעלת תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
    • המשתמשת בעלת תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט.
    • המשתמשת הינה בעלת כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף שהונפק בישראל על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי.
    • למשתמשת מספר טלפון פעיל בו ניתן ליצור עימה קשר.
    • הרכישה היא לצריכה פרטית ולא רכישה סיטונאית.
  1. החברה תהא רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, להשעות או לחסום את הגישה לרכישה ו/או גלישה, באופן זמני או קבוע, של משתמשת שהתנהגותה איננה הולמת או שאיננה בהתאם לתנאי תקנון זה ו/או הפוגעת בקניין הרוחני של החברה או של צד אחר ו/או הפוגעת באופן כלשהו בניהול הרכישות באתר ו/או הפוגעת בפעילותו התקינה של האתר או מערכת המחשבים של החברה ו/או לפי כל דין. כמו כן החברה תהיה רשאית לבטל כל רכישה שבוצעה בניגוד להוראות תקנון זה או במקרה של חשש שנעשתה פעולה בניגוד לדין כלשהו החל על החברה ו/או על הלקוחה.

ביצוע רכישה באמצעות האתר

  1. ‘את’ לבני נשים מציעה למכירה באתר מגוון פריטים על פי שיקול דעתה הבלעדי. המשתמשת רשאית לבחור את המידה, הצבע והכמות הרצויה של המוצר/ים המבוקש/ים.
  1. המחירים באתר עשויים להיות שונים מהמחירים בסניפים (זולים יותר או יקרים יותר).
  2. ‘את’ לבני נשים רשאית לעדכן את הדפים באתר, להוסיף/ להחסיר מוצרים, להסיר מוצרים, להוסיף או להחסיר מידות ו/או צבעים ולשנות את מחיר הפריטים.
  1. יובהר כי ככל שנפלה טעות בתיאור הצבע ו/או במראהו, הדבר לא יחייב את החברה. הצבעים שיוצגו באתר וכל תמונה שהיא, הכוללת מוצר המוצע לרכישה, נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בינם לבין המוצרים במציאות; ולמשתמשת לא תהא כל טענה בשל כך.
  2. במסגרת הרכישה, תמסור הלקוחה פרטים אישיים כגון שם מלא, כתובת, כתובת דוא”ל, מספר טלפון וכן פרטי כרטיס אשראי באמצעותו יבוצע התשלום בגין הרכישה. לאחר מכן תבחר המשתמשת את האופן בו יבוצע המשלוח.
  3. המשתמשת מצהירה כי הפרטים שמסרה במהלך ההזמנה הם אמיתיים, מלאים ומדויקים. ככל שהפרטים שיימסרו יהיו שגויים, חלקיים או לא מדויקים החברה לא תוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.
  4. המשתמשת מצהירה ומאשרת כי ידוע לה שמסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית וכי נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו לחברה בשל כך.
  5. עם ביצוע ההזמנה ולאחר שהתקבל אישור מחברת האשראי, תשלח למשתמשת חשבונית ירוקה לכתובת המייל שמסרה. המשתמשת מצהירה כי עם מסירת כתובת הדוא”ל, היא מאשרת משלוח הודעות על ידי החברה בקשר עם ביצוע הזמנות בהתאם לפרטים שנמסרו על ידה.
  6. מניין הימים לצורך משלוח ההזמנה יחל רק במועד אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי.
  7. לאחר ביצוע ההזמנה תוכל המשתמשת לקבל פרטים לגבי מצב ההזמנה ו/או המשלוח באמצעות האתר/ מחלקת שירות הלקוחות של החברה.

קניה בטוחה

    1. התשלום באתר מבוצע באמצעות מערכת סליקה אוטומטית ובתקן PCI בכפוף להוראות חברות האשראי. בנוסף, אתר החברה מאובטח בשרתים בטכנולוגיית הצפנה
    2. “את” לבני נשים עושה כל שביכולתה לשמור על פרטיות לקוחותיה.
    3. למרות נקיטת האמצעים לאבטחת מידע כאמור לעיל, “את” לבני נשים לא תהא אחראית, לכל נזק שהוא אשר יגרם למשתמשת או לצד ג’ כתוצאה מאובדן מידע ו/או שימוש בלתי מורשה במידע עקב מקרה אשר אינו בשליטתה של “את” לבני נשים ו/או הנובע כתוצאה מכוח עליון, ו/או משיבושי תוכנה, חומרה או תקשורת.

משלוח ואספקה

הזמנות דרך האתר ניתן לקבל באמצעות שליח עד הבית או באמצעות איסוף עצמי מכל אחד מסניפי הרשת לרשימת הסניפים

טרם ביצוע התשלום, עלייך לבחור באיזה דרך תרצי שנשלח אלייך את הפריטים שבחרת.

משלוח עד הבית

  1. המוצרים שנרכשו דרך האתר ישלחו לכתובת שרשמה הלקוחה בעת ביצוע ההזמנה, בכפוף למדיניות של חברת המשלוחים.
  2. הלקוחה תשלם דמי משלוח על פי הסכום הקבוע באתר. מעת לעת החברה תחליט על הנחה בדמי המשלוח או משלוח חינם בתנאים מסוימים או לפרק זמן מסוים או ללא תנאים, הכול על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.
  3. התשלום עבור המשלוח יצטרף לתשלום עבור המוצרים ויתבצע באמצעות כרטיס אשראי ולא ניתן יהיה לבטלו, אלא על פי דין.
  4. רק מוצרים אשר התמורה בגינם שולמה במלואה בכרטיס האשראי של המשתמשת יסופקו לכתובת אשר ציינה בעת מילוי כתובת האספקה.

איסוף עצמי

  1. החברה מאפשרת ללקוחותיה לאסוף את המוצרים שנרכשו דרך האתר בכל אחד מסניפי הרשת, ללא תשלום. יש לבחור באפשרות של איסוף עצמי מסניף ואז (לפני ביצוע התשלום) לבחור סניף אליו תרצי שנשלח את החבילה.
  2. החבילה עם המוצרים שהוזמנו תשלח לחנות שנבחרה על ידי הלקוחה והיא תהיה מוכנה לאיסוף בהתאם לזמני האספקה המפורטים באתר. צוות החנות ייצור קשר עם הלקוחה ליידע אותה שהחבילה מוכנה לאיסוף.

הוראות כלליות: משלוח ואספקת מוצרים

  1. מועד אספקת המשלוח בכל אחת מדרכי האספקה המפורטות לעיל יהיה עד 10 ימי עסקים ממועד אישור העסקה באתר, אלא אם פורסמה באתר תקופה אחרת. למעט אספקה לישובים המפורטים ברשימה, אליהם האספקה תעשה בתוך 14 ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה.
  2. במקרים של היקף הזמנות חריג באתר, ייתכנו עיכובים במועדי האספקה (בין ביחס למועד האספקה הנקוב בתנאי שימוש אלה ובין ביחס למועד האספקה שפורסם באתר, אם פורסם). לפיכך, באותם מקרים חריגים עיכוב באספקה של עד 7 ימי עסקים לא ייחשב כהפרה מצד החברה וללקוחה לא תהיה כל טענה כנגד החברה.
  1. מועד אספקת המוצרים מתייחס לימי עסקים (ימים א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, שבתון, ערבי חג וימי חג).
  2. הזמנה שבוצעה ביום עסקים לאחר השעה 12:00 או ביום שאינו יום עסקים תיחשב לצורך מועד האספקה, כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת.
  3. החברה לא תהיה אחראית לכל עיכוב באספקה/ או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטים שגויים ו/או לא מדויקים ו/או לא מלאים שמסרה המשתמשת ו/או כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה של החברה לרבות שביתות, מצב חירום ביטחוני וכיוצ”ב.
  4. בנוסף לתנאי שימוש אלו, גם התקנון של חברת המשלוחים או כל גוף אחר באמצעותו שולחת או מקבלת החברה משלוחים, על פי שיקול דעתה הבלעדי, יחול על כל משלוח של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את המשתמשת.
  5. ביטול הזמנה יתבצע בהתאם למדיניות החזרות, החלפות וביטולים.
  6. החברה תהיה רשאית ליצור קשר טלפוני עם לקוחה לצורך החלפת מוצר שנרכש במוצר דומה, במקרים חריגים בהם לא ניתן לספק את המוצר שהוזמן, לרבות במקרים שאינם בשליטת החברה.

מסירת פרטים על ידי המשתמשת

  1. על מנת לבצע הזמנה דרך האתר, יש להירשם לאתר באמצעות כתובת דואר אלקטרוני וסיסמה אישית. לצורך טיפול בהזמנה, יש למסור פרטים נוספים כגון שם מלא, כתובת מגורים, כתובת למשלוח, טלפון נייד, מספר כרטיס אשראי ומספר תעודת זהות.
  2. המשתמשת מאשרת ומסכימה כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשית על פי רצונה ובהסכמתה. מסירת הפרטים מעידה על הסכמתה של המשתמשת למסרם.
  3. מובהר, כי ככל שהמשתמשת תבחר להצטרף כחברה למועדון הלקוחות של ‘את’ לבני נשים ותבחר למסור כתובת דואר אלקטרוני ו/או מספר טלפון נייד, יהווה הדבר הסכמה של המשתמשת לקבל הודעות וחומר שיווקי שמפיצה החברה ו/או תפיץ בעתיד, בין היתר בנוגע למבצעים והטבות בלעדיות המוענקים ו/או יוענקו בעתיד לחברות המועדון. ובין היתר באמצעות הודעות דוא”ל ו/או SMS שישלחו ישירות למכשירה הסלולארי של המשתמשת, ולהיכלל ברשימת תפוצת חברות המועדון של רשת ‘את’ לבני נשים.
  4. למשתמשת ידוע והיא מסכימה בזאת כי כל הפרטים שמסרה במהלך הרישום לאתר ו/או הנובעים מפעילותה באתר ולרבות מידע ונתונים שנאספו אודות המשתמשת במהלך השימוש והגלישה באתר, ייאגרו במאגר המידע של (מועדון הלקוחות של החברה בבעלות ‘מור קופר טקסטיל בע”מ’ – 512229568). הרישום לאתר ו/או השימוש בו מהווים הסכמה ואישור של המשתמשת לאגור מידע כאמור ולעשות בו כל שימוש, בהתאם לדין.
  5. ככל שהמשתמשת איננה מעוניינת לקבל הודעות מטעם ‘את’ לבני נשים, המשתמשת תוכל לבחור בעת ההרשמה לאתר, שלא להצטרף לרשימת התפוצה של החברה. כמו כן, תוכל המשתמשת לבחור להסיר את עצמה בנקל מרשימת התפוצה, בכל עת.
  6. ‘את’ לבני נשים תהא רשאית לעשות שימוש ב”עוגיות” (“cookies”) – קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים, על ידי אתר החברה, על הכונן הקשיח של המחשב של המשתמשת באמצעות הדפדפן) על מנת, בין היתר, לספק למשתמשת שירות מהיר ויעיל ולמנוע מהמשתמשת את הצורך להזין את פרטיה האישיים בכל כניסה לאתר. עם זאת, יובהר כי המשתמשת יכולה לבחור, באמצעות הדפדפן בו היא משתמשת שלא לאחסן או למחוק את קבצי ה”עוגיות” בכל עת.
  7. ‘את’ לבני נשים נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור על סודיות המידע הנמסר על ידי המשתמשת. למרות האמור, ‘את’ לבני נשים לא תהא אחראית, בכל מקרה, לכל נזק שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמשת ו/או מי מטעמה כתוצאה מפגיעה במידע ו/או שימוש לא מורשה בו לרבות במקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכוח עליון.

גיפט קארדרכישת כרטיס נטען באתר

  1. באתר האינטרנט של ‘את’ לבני נשים ובסניפים יש אפשרות לבצע רכישה של שובר עם קוד, אשר באמצעותו ניתן לבצע רכישות באתר האינטרנט או בסניפים על פי הסכום הצבור בו (“גיפט קארד”).
  2. יובהר כי גיפט קארד שנרכש באתר החברה, יוכל לשמש לקניות באתר בלבד ולא בסניפי הרשת. ובהתאמה, גיפט קארד שנרכש בסניפים, יוכל לשמש לקניות בסניפי החברה ולא ניתן יהיה לבצע עמו רכישה באתר האינטרנט.
  3. לצורך רכישת גיפט קארד, על המשתמשת להיכנס לאזור הייעודי באתר.
  4. האחריות למילוי הפרטים באופן נכון ומדויק חלה על המשתמשת. החברה לא תהיה אחראית במקרה של הזנת פרטים שגויים ועל תקלות כלשהן שהתרחשו כתוצאה מכך, וכן לא תישא בכל הוצאה הקשורה לכך.
  5. לא ניתן לעשות שימוש בקופון או בהנחה כלשהי, לצורך רכישת גיפט קארד.
  6.  הגיפט קארד יישלח למשתמשת באמצעות דוא”ל.
  7. בעת רכישת הגיפט קארד, על המשתמשת למלא את פרטיה ואת הפרטים של מי שמיועדת לקבל את הגיפט קארד. וזאת בהתאם לפירוט באתר בעת ביצוע הרכישה. המשתמשת תידרש לבחור את הסכום אותו היא מעוניינת להטעין בגיפט קארד ושישולם על ידה וכן את מועד האספקה של הגיפט קארד ללקוחה באמצעות כתובת המייל.
  8. הגיפט קארד ניתן לרכישה במינימום של 100 ש״ח ובמקסימום של 5000 ₪.
  9. רוכשת הגיפט קארד תישא בעלות בה בחרה בגין שווי הכרטיס. שווי הכרטיס כולל מע״מ, בהתאם לדין.

מימוש הגיפט קארד באתר

  1. תוקף הגיפט קארד הינו לשנתיים מיום אישור ביצוע עסקת רכישת הגיפט קארד. באחריות אוחזת הגיפט קארד לממשו לא יאוחר ממועד תום התוקף. לאחר מועד זה, לא יהא לגיפט קארד כל ערך ו/או תוקף ולא יינתן החזר כספי ו/או תמורה אחרת ו/או פיצול בשל אי מימוש הגיפט קארד עד תום מועד זה.
  2. הגיפט קארד מזכה את האוחזת בו לרכוש מוצרים באתר עד לגובה הסכום הטעון בו.  מובהר, כי עם סיום ניצול מלוא הסכום הטעון בכרטיס, פוקע ומתבטל הכרטיס ולא ניתן להטעינו שנית.
  3. רכישה ותשלום באמצעות גיפט קארד תתאפשר לאחר בחירת פריטים באתר, בשלב ה”קופה”. במסך התשלום, יש לבחור באפשרות ״גיפט קארד״ כאמצעי תשלום.
  4. ניתן להשתמש רק בחלק מן הערך הטעון בגיפט קארד במסגרת רכישה מסוימת ולהשתמש ביתרה לשם רכישה אחרת. וזאת עד לניצול מלא של הסכום הטעון בכרטיס.
  5. לצורך ביטול עסקה, תיחשב עסקה ששולמה באמצעות גיפט קארד כמו עסקה ששולמה באמצעות כרטיס אשראי.
  6.   המשתמשת תהא רשאי לבטל את העסקה או להחזיר את המוצרים, בהתאם למדיניות החזרות, החלפות וביטולים של אתר ‘את’ לבני נשים ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (“חוק הגנת הצרכן”) והתקנות מכוחו. את מדיניות החזרות, החלפות וביטולים של האתר ניתן למצוא כאן

ביטול עסקה, החזרה, החלפה, השלמת עסקה ועסקה חלקית

  1. ביטול עסקה או החלפה תבוצע בהתאם למדיניות החזרות, החלפות וביטולים של החברה ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (“חוק הגנת הצרכן”) והתקנות מכוחו. למדיניות החזרות, החלפות וביטולים לחצי כאן.
  2. אם המשתמשת הזמינה מספר מוצרים וההזמנה סופקה ללקוחה, מכל סיבה שהיא, באופן חלקי (לרבות חוסר במלאי), המשתמשת תחויב רק בגין המוצרים שסופקו בפועל והחיוב, ככל שהיה, בגין המוצרים שלא סופקו יבוטל. המשתמשת נותנת את הסכמתה לביטול, כאמור, מראש.
  3. אם המשתמשת לא השלימה את הזמנתה, לרבות עקב אי הזנת שם ומספר אמצעי תשלום (כרטיס אשראי) ו/או כל פרט מידע דרוש אחר, על פי שיקול דעתה הבלעדי של ‘את’ לבני נשים, יראו את ההזמנה ככזאת שלא השתכללה ולכן לא בוצעה.
  4. המשתמשת תבדוק את המוצרים מיד עם קבלתם ותודיע לחברה אם ישנו פגם או שוני מהותי מכפי שמופיע באתר. המשתמשת תהא רשאית לבטל את העסקה בהתאם למדיניות ביטולי עסקה והחלפות ובהתאם לכל דין.
  5.     בכל מקרה אשר בו, מחמת כוח עליון (כהגדרתו להלן) ו/או כל אירוע שאינו בשליטת החברה ו/או מי מטעמה, לא יתאפשר ניהול האתר כסדרו ו/או אספקת המוצרים ו/או עמידה בהתחייבות כלשהי של החברה באופן מלא או חלקי, תהא החברה רשאית לבטל את העסקאות וההתקשרויות, על פי שיקול דעתה הבלעדי.
    בסעיף זה “כוח עליון” משמעו כבמקובל על פי דין ולרבות אירועים ביטחוניים ו/או פעולות איבה ו/או מצבי חירום כלל ארציים או נקודתיים, שביתות או השבתות, תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות ולרבות חבלות כלשהן.
  6.     ‘את’ לבני נשים נוקטת באמצעים מקובלים על מנת להבטיח כי בכל זמן נתון מלאי המוצרים המוצג למכירה באתר יהיה זהה למלאי המוצרים הפיזי הנמצא אצלה. עם זאת, יתכנו מקרים חריגים בהם יתברר, לאחר השלמת ההזמנה על ידי המשתמשת, כי המוצר המוזמן אזל מהמלאי. במקרים אלה תהא ‘את’ לבני נשים רשאית לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי.
  7.     במקרה כאמור ‘את’ לבני נשים ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמשת או לצד שלישי.
  8.     מבלי לגרוע מהאמור לעיל ‘את’ לבני נשים תהא רשאית לבטל עסקה, כולה או חלקה, במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס חריגה וברורה על פניה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאורו.
  9.     מבלי לגרוע מן האמור לעיל, ‘את’ לבני נשים תהא רשאית לבטל כל הזמנה, במקרה בו קיים חשד כי המשתמשת ו/או צד ג’ כלשהו מנסים או ניסו לחבל במזיד בפעילות האתר ובמערכת ביצוע ההזמנות, או מנסים או ניסו לרכוש את המוצרים שלא למטרת שימוש פרטי (למשל, רכישה סיטונאית).
  10. במקרה של פעילות מיוחדת באתר כגון מארזי מתנה, הפעילות מוגבלת למלאי הקיים והיא עד גמר המלאי.

פעילות האתר

  1. השירות באתר ניתן כמות שהוא (AS IS) ולא תהיה למשתמשת כל טענה, תביעה או דרישה בקשר עם תכונות השירות, מאפייניו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיה ולדרישותיה.
  2. ‘את’ לבני נשים עושה מאמצים על מנת לשמור על תקינותו ופעילותו של האתר. למרות האמור, ‘את’ לבני נשים איננה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, קלקולים או תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית באופן כלשהו לתקלות ו/או שיבושים ברשת האינטרנט העולמית ו/או בקווי בזק ו/או בקווי התקשורת המאפשרים את הגישה לרשת האינטרנט.

אחריות ושירות

  1. כל המוצרים המוצעים למכירה באתר הם חדשים ותקינים.
  2. בכל מקרה שמשתמשת סבורה כי קיבלה מוצר פגום, עליה לפנות לשירות הלקוחות של החברה על מנת שתוכל לטפל בפנייתה, בהתאם להוראות תקנון זה והוראות כל דין.

קניין רוחני

  1. כל זכויות הקניין הרוחני של האתר לרבות; עיצובו הגרפי, האתר עצמו, כתובתו, קוד המקור, התמונות, בסיסי הנתונים, פרטי המוצרים וכן כל פרט הקשור בהפעלתו הינם רכושה הבלעדי של “את” לבני נשים.
  2. אין להעתיק, לפרסם, להפיץ, לשכפל, לתרגם, למכור או לשווק מידע כלשהו מן האתר (לרבות; תמונות, טקסט, סימני מסחר, שם המותג קוד המקור, בסיס הנתונים, רשימת המוצרים וכיו”ב) מבלי שהתקבלה רשותה המפורשת של ‘את’ לבני נשים מראש ובכתב. יובהר ויודגש כי האמור מתייחס גם לפרסום ו/או שימוש בכל האמור לעיל במסגרת אתר אינטרנט אחר כלשהו ו/או איסוף, באמצעות תוכנות ו/או אמצעים אחרים, והפצת נתונים מתוך האתר, באופן מסחרי או פרטי.
  3. אין להציג את האתר בתוך מסגרת (Frame) גלויה או סמויה ואין לקשר לעמודים המצויים בתוכו (“קישור עומק”), אלא לעמוד הבית בלבד.
  4. כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, אייקונים, כל התוכן המילולי, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הינם בבעלותה הבלעדית של ‘את’ לבני נשים.
  5. אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.
  6. אין באמור בפרק זה כדי לגרוע מכל זכות ו/או הגנה קניינית של ‘את’ לבני נשים.
  7. התמונות צולמו על ידי טמיר קופר בבעלות בלעדית של “את” לבני נשים. שאר התמונות באישור המותגים ל”את” לבני נשים בלבד.

שונות

  1. ‘את’ לבני נשים ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמשת או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
  2. ‘את’ לבני נשים לא תהא אחראית לתוכן שיפורסם בקישורים המופיעים באתר, ככל שיופיעו, ואשר מובילים לאתרים אחרים. כמו כן איננה מתחייבת כי הקישור יוביל לאתר קיים / פעיל.
  3. ‘את’ לבני נשים עשויה להעניק מפעם לפעם קופונים ללקוחותיה, לרבות בעת ההרשמה לאתר, במסגרת מבצעים ספציפיים וכיו”ב, המעניקים הנחה או הטבה לרכישה באתר. מובהר כי ניתן לממש קופון אחד במסגרת עסקה, אלא אם נכתב אחרת במפורש במסגרת הקופון.
  4. רישומיה הממוחשבים של ‘את’ לבני נשים בקשר עם ביצוע פעולות על ידי המשתמשת באתר, יהוו ראיה חלוטה לנכונות אותן הפעולות.
  5. ‘את’ לבני נשים תהא רשאית לשנות את הוראות תנאי השימוש מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי. האחריות המלאה והבלעדית להכרת תנאי השימוש שלעיל, חלה בכל עת על המשתמשות באתר.
  6. תנאי שימוש אלו וכל מחלוקת הקשורה בהם, תפורש בהתאם לדיני מדינת ישראל וסמכות השיפוט הייחודית והבלעדית לדון בכל סכסוך הנובע מתנאי שימוש אלו או הקשור בהם, תוקנה לבית המשפט המוסמך, לפי העניין, בת”א-יפו.

תקנון מבצעים

  1. השימוש בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד וכולל פנייה לכלל האוכלוסייה.
  2. ט.ל.ח. במקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין הוראות תקנון זה לבין כל פרסום אחר, תהיינה הוראותיו של תקנון זה עדיפות והן אלו שתקבענה.
  3. אין כפל מבצעים והנחות אלא אם צוין במפורש אחרת.
  4. מבצע על הפריט השני יהיה על הזול מבין השניים. זאת אומרת, התשלום יקבע על פי הפריט היקר מבניהם.
  5. ההנחה תינתן מהמחיר המקורי של המוצר.
  6. מבצעים יסתיימו בחצות הלילה של היום האמור אלא אם כן נרשם במפורש אחרת. לדוגמה, אם נקבע כי מבצע יהיה לסוף-שבוע, הוא יסתיים בשעה 00:00 בליל שבת.
  7. מבצע יכול להיות תקף לדגמים מסוימים ו/או לצבעים מסוימים, לפרק זמן מסוים, באתר האינטרנטי בלבד, או באתר ובסניפים או בסניפים בלבד, הכול עפ”י שיקול דעתה הבלעדי של החברה.
  8. ההנחה תינתן עבור המוצרים אשר משתתפים במבצע בתקופת המבצע בלבד. לא ניתן יהיה לקבל הנחה על מוצרים שנקנו שלא בתקופת המבצע והוחזרו, גם אם הוחזרו בתקופת המבצע.
  9. מדיניות החלפות וזיכויים על מוצרים שנרכשו בתקופת המבצע מוגבלת ל – 7 ימים מיום העסקה.
  • ‘את’ לבני נשים לא תהיה אחראית באופן כלשהו לכל טעות ו/או תקלה אשר בגינה נמנע מכל אדם השתתפות במבצע ו/או מימו שהטבה, ולא תהיה אחראית באופן כלשהו לכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי, לרבות הוצאות ישירות או עקיפות שיגרמו למי מהמשתתפים במבצע.

תודה שבחרת לקנות ברשת “את” לבני נשים!

לתוכן המרכזיפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

נגישות