חזיות מהוות פריט חובה אצל כל אישה בארון ולכל אחת מאתנו יש כמה וכמה מהן.

בכדי ליהנות מחזיות שהן גם נוחות על הגוף, גם מעוצבות וגם מספקות מענה על כל הדרישות והצרכים שלנו, חשוב בשלב הראשון לערוך היכרות עם כל הסוגים של החזיות – המידע הזה יתגלה כשימושי ביותר בהליך של בחירת חזייה.

כל אישה צריכה שיהיו לה כמה חזיות במגירה לכמה שימושים:

הסוגים השונים של החזיות

 

  חזיות ספייסר – חזיה בעלת קאפ בטכנולוגיית SPACER

 

ובכלל חזיית בייסיק לכל עונה שמהווה ריפוד קל מאוד ומתאים גם לאלו שאוהבות ריפוד וגם לאלו שלא. הספייסר הופך לעור שני והבד אוורירי, נושם ומתאים עד למידות גדולות. חזייה זו מיוצרת בסריגה שטוחה ומגע חלק ולכן מתאימה גם כחזיית טי אופנתית.

חזיות מינימייזר-

חזייה מקטינה מושלמת במידה ואת מעוניינת בצמצום זמני של מראה החזה שלך במידה אחת.
נועדה לאותן נשים בעלות חזה שופע יותר, החזייה המקטינה כוללת גביעים מלאים מובנים לתמיכה כמו גם רצועות רחבות יותר לנוחות.
חזיות מקטינות בדרך כלל אינן מרופדות במטרה להעניק תמיכה, מבנה וסגנון טבעיים.

חזיות פוש אפ – חזיות אשר מיועדות בעיקר לבעלות חזה קטן – בכוחן של חזיות פוש אפ להרים את החזה ולהעניק לו מראה הגדול יותר מגודלו הטבעי.

חזיות ספורט – פעילות ספורט טומנת בחובה תזוזות וקפיצות רבות ולכן היא גם מצריכה חזיות מתאימות. ישנן מגוון רחב של סוגי חזיות ספורט, כאשר ניתן להתאים את החזייה לסוג הפעילות עבורה היא מיועדת – לדוגמא: חזיות ספורט רכות, מתאימות לפעילויות “רגועות” יותר כמו פילאטיס.

חזיות למידות גדולות – נפלאות הטכנולוגיה הגיעו גם לעולם החזיות וכיום, גם נשים בעלות חזה גדול וכבד במיוחד, יכולות ליהנות מחזיות חזקות ואיכותיות, כאשר הפונקציונליות שלהן לא פוגעת במראה שלהן.

חזיות סטרפלס – חזיות המהוות פריט חווה בעיקר בעונת הקיץ, העונה בה רוב השמלות והחולצות שאנחנו לובשות מגיעות עם מחשופים מסוגים שונים.
חזיות סטרפלס יכולות להיות מותאמות לכל גודל של חזה – כיום, ניתן למצוא חזיות בנויות וחזקות במיוחד המיועדות לבעלות חזה גדול וכבד.

חזיות יוקרתיות – רוב הנשים מחזיקות בארון לפחות חזייה יוקרתית אחת – חזייה איכותית במיוחד המעוצבת בצורה מיוחדת, שלא היה ניתן לעמוד בפניה, למרות שהמחיר שלה הוא אולי גבוה יותר מאשר מחירן של חזיות פשוטות יותר. אם אתן תרות אחר חזיות יוקרתיות, אשר ללא ספק מצדיקות את הטייטל אליהן הן משתייכות, אין ספק שהחזיות של המותג היוקרתי  ewa bien יספקו מענה על כל הדרישות שלכן ויותר מכך.

האם אני צריכה חזייה עם ריפוד או בלעדיו?

חזיות יכולות להגיע עם ריפוד בעוביים שונים או ללא ריפוד בכלל. כמובן, שברוב המקרים, ההחלטה האם לרכוש חזיות ללא ריפוד או עם ריפוד תלויה בגודל החזה – נשים עם חזה קטן, יתפסו ברוב המקרים ב-2 ידיים כל אלמנט אשר יקנה לחזה שלהן מראה יותר גדול. לעומתן, נשים עם חזה גדול, יעדיפו בדרך כלל לוותר על הריפוד.
יחד עם זאת, בעת קבלת ההחלטה האם לבחור בחזייה עם ריפוד או בלעדיו, חשוב לקחת בחשבון שישנן חזיות שעובי הריפוד שלהן הוא דק במיוחד – כך שגם אם את בעלת חזה גדול ומצאת חזייה אשר עונה על כל דרישותיך ורק הריפוד גורם לך לחשוב פעמיים אם לרכוש אותה – קחי בחשבון, שכאשר הריפוד הוא דק ההבדל יהיה מינורי בינה לבין חזייה נטולת ריפוד.

אני צריכה חזייה עם עצם או בלעדיה?

נהוג לחשוב שחזיות עם עצם (ברזל) נחשבות לחזקות יותר ומספקות תמיכה טובה יותר בחזה מאשר חזיות ללא עצם ולכן, רוב הנשים בוחרות בדרך כלל לרכוש חזיות עם עצם.
אבל ישנן נשים אשר העצם בחזייה מפריעה להן או לא נעימה להן ולכן, הן דווקא מעדיפות חזיות ללא עצם.
אצל לבעלות חזה קטן, התמיכה בחזה היא פחות קריטית ולכן, אם הן מעדיפות חזיות ללא ברזלים, הן תוכלנה למצוא מגוון רחב של חזיות משולשים (וסוגים נוספים של חזיות ללא עצם). אצל בעלות חזה גדול התמיכה הינה יותר חשובה ומשמעותית אך יש לקחת בחשבון שישנן חזיות במידות גדולות גם ללא עצם אשר בכוחן לתמוך בחזה בצורה טובה – כך שבאמת כל האפשרויות פתוחות בנושא הזה, עבור כל אישה ואישה ובהתאם להעדפותיה.

לסיכום

 כל אישה צריכה במגירה שלה לפחות 2-3 חזיות בייסיק ליום יום בצבעים שונים ,

חזיית ספורט, חזיית סטרפלס לאירועים ולפחות 2 חזיות יוקרתיות להרגשה נשית וסקסית

כמובן שלפי גודל החזה נבחר אם נרצה מינימייזר או פושאפ או חזייות למידות גדולות

שמחנו לעזור (: