Club Member? הטבות ממתינות לך. להרשמה/התחברות

משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 199 ₪ | חזיות הן השליחות שלנו
משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 199 ₪ | חזיות הן השליחות שלנו

עגלת קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

יש לי חשבון באתר

או התחברי באמצעות

פעם ראשונה שלי כאן?

פתיחת חשבון

החלפות והחזרות

עמוד הבית > החלפות והחזרות

מדיניות ביטול עסקה/ החלפה – רכישה בחנות הוירטואלית

 1. כל פנייה בלשון זכר/ נקבה פונה לכלל האוכלוסייה.
 2. אם רכשתן מוצר באתר at4u.co.il ואתן מעוניינות להחזיר אותו אנא קראו את מדיניות החלפות והחזרות ופעלו בהתאם על מנת שנוכל לטפל בבקשתכן במהירות וביעילות.
 3. אין במדיניות החזרת המוצרים של החברה כדי לגרוע מהוראות כל דין. בפרט, אין באמור, כדי לגרוע מזכות הלקוח/ה לביטול עסקה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981.
 4. בהתאם לחוק, הלקוחה רשאית לבטל עסקה באחת הדרכים שלהלן: בטלפון; בדואר רשום; באמצעות צ’ט לנציג החברה, בדואר אלקטרוני; באינטרנט בקישור ייעודי בדף הראשי באמצעות מסירת הודעה בכתב על ביטול ההזמנה בכל אחד מהאמצעי ההתקשרות המצוינים לעיל ומפורטים בתקנון זה. בהודעת ביטול על הלקוח לפרט את שמו ומספר הזהות שלו, ואם נמסרה הודעת הביטול בטלפון – מספר הזמנה
 5. החזר כספי יינתן בהתאם להוראות החוק, ובהתאם לאמצעי התשלום בו בוצעה העסקה, החזר כספי לכרטיס האשראי יוחזר אך ורק לכרטיס האשראי דרכו שולמה הרכישה, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
 6. ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר או המוצרים ללקוחה (לפני יציאתם ממחסני האתר) לא יגרור חיוב נוסף, והאתר יחזיר ללקוחה את הסכומים ששילמה בגין העסקה. החזר כספי יינתן  בהתאם להוראות החוק.
 7. בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח או מיום שנאספה החבילה, אם הלקוחה בחרה באפשרות של איסוף עצמי מהחנות.
 8. ניתן להחזיר מוצרים אשר נרכשו באתר ובלבד שלא נעשה בהם כל שימוש, לא עברו כביסה, לא נוצר בהם פגם כתוצאה מניסיון לשימוש, לא נעשה כל תיקון, והמוצר הוחזר באריזתו המקורית, התוויות מחוברות ובהצגת חשבונית קנייה.
 9. מקרה של ביטול שלא עקב אי התאמה, תחזיר החברה בתוך 14 יום מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ותגבה דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.
 10. רשת “את” היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.
 11. אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, זכאי לבטל עסקה עד 4 חודשים מיום קבלת המוצרים.
 12. החלפה/ החזר כספי ייעשו בהתאם למחיר ששולם בעד הפריטים בפועל (לא כולל דמי משלוח) כפי שמופיע בחשבונית הקנייה.
 13. “את” לבני נשים נוקטת באמצעים המקובלים על מנת להבטיח, כי בכל זמן נתון מלאי המוצרים המוצג למכירה באתר יהיה זהה למלאי המוצרים הפיזי. עם זאת, יתכנו מקרים חריגים בהם יתברר לאחר השלמת ההזמנה, כי המוצר המוזמן אזל מהמלאי. במקרה זה “את” לבני נשים רשאית להציע מוצר חלופי/ לבטל את העסקה.
 14. “את” לבני נשים תהא רשאית לבטל עסקה, כולה או חלקה, במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס חריגה וברורה על פניה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאורו.
 15. גם אנחנו אנשים ולפעמים יש טעויות, במקרה שעשינו טעות בהזמנה – אנא צרי קשר עם שירות הלקוחות ואנו נפעל באופן מידי לתיקון הטעות.

ניתן לבצע החלפות בכל אחד מסניפי הרשת לרשימת הסניפים.

דרכי ביטול

את לבני נשים

יעקב פרי 10

 רחובות.

**יש לקחת בחשבון שהחזרה דרך דואר ישראל לוקחת יותר זמן ולכן יכולה לגרור עיכוב בהחזר הכספי.

**האחריות להחזרת המוצרים לעוסק במצב תקין הינה באחריות הלקוחה.

במידה ובחרת להחזיר מוצרים דרך דואר ישראל או באמצעות חברת השליחויות, אנא דאגי לשלוח את המוצרים באריזה המקורית או באריזה אחרת, כשהיא סגורה היטב ובצירוף חשבונית העסקה.

החזר כספי

חשוב לציין כי בחנויות הרשת אנו מאפשרות ללקוחותינו לפתוח את המארזים על מנת לקבל פרופורציה למידה, גזרה וכו’.

ל’את’ שיקול הדעת הבלעדי בנוגע להחלפה/החזרה של מוצרים שהינם הלבשה תחתונה במקרים חריגים ולפנים משורת הדין.

שירות הלקוחות שלנו כאן בשבילכן ונשמח אם תשאירו פנייה מפורטת ונדאג לחזור אליכן עד יום העסקים הבא:

שרות הלקוחות שלנו זמין בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00 עד 17:00.

טלפון: 1-800-200-234

דוא”ל: office@at4u.co.il

 

 

 

לתוכן המרכזיפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

נגישות