בלוג

כלות ללא תקלות

הערב הגדול של חייך נמצא ממש מעבר לפינה. האורחים כבר אישרו הגעה, שמלת הכלה תלויה בארון, המנות נבחרו והפלייליסט כבר מוכן. אבל על הנוחות שלך במהלך הערב הארוך הזה כבר חשבת? בחירה נכונה עלולה למנוע קרייססים במהלך האירוע ולשדרג לך את החוויה והנוחות  ביום המאושר ביותר בחייך.

אז מה עושים?

  • צבע – על טעם וריח אין להתווכח, ובכל זאת, על בגדי הלבשה תחתונה לכלות לא לבלוט יתר על המידה אלא להשתלב עם ה”שחקנית הראשית”, הלא-היא שמלת הכלה. לכן מומלץ לבחור בצבעים ניטרליים כגון לבן או בז’ ולהימנע מצבעים בולטים כגון אדום.
  • מידה – ישנה חשיבות עליונה לבחירת המידה הנכונה, גם מבחינת המראה וגם מבחינת הנוחות. זה לא הזמן לדחוק ולדחוס, ומנגד, מידה גדולה מדי תהיה אמנם נוחה למדיי, אך תפגע במראה הכללי.
  • השחקן הסודי – מרבית נשות העולם גילו כבר את סוד הקסם של המחטב, שהופך כל קילוגרם מיותר לכמעט בלתי נראה. דגמים וסגנונות אלגנטיים ומרשימים במיוחד קיימים בשוק המחטבים. זה בדיוק הזמן לרכוש אחד, בהתאם לצורך.
  • טעם אישי – כל כך הרבה עצות, דעות, רעיונות והמלצות תשמעי לגבי כל פרט לקראת יום החתונה שלך, בטח לגבי הופעתך. תקשיבי, תלמדי, תפנימי, אבל בסופו של דבר, זו את ולא אף אחת אחרת. בחרי את כל אותם פרטי הלבשה תחתונה לכלה לפי טעמך האישי ואל תתפשרי על דבר.
  • נמליץ גם על הכנה של זוג חלופי לכל צרה שלא תבוא.

 קנייה נעימה ושיהיה במזל!

כתיבת תגובה