התאמה נכונה של חזיות ספורט לחזה גדול

מי שיש לה חזה גדול בוודאי מודעת לאתגרים שבפניהם היא עומדת בבואה לבחור את פריטי ההלבשה התחתונה שלה. מעבר לנוחות והתאמה מלאות – חשוב מאד למצוא ולבחור תמיכה מלאה ומושלמת לחזה הגדול על מנת שלא ליצור חוסר נוחות שיגרור אחריו כאבים בכתפיים, בשכמות, בגב העליון או בחוליות הצוואר. לחזה הגדול יש משקל מסוים ואם התמיכה בו לא תהיה טובה או מספקת – הוא יהיה לנטל פיזי על הגוף ועלול לגרום לבעיות בריאותיות. אחד הפריטים החשובים לבחירה הוא חזיות ספורט לחזה גדול, שכן בעת ביצוע פעילות גופנית החזה עובר שינויים ונע בעצמו וחשוב לספק לו את התמיכה הייחודית שדרושה לו במהלך פעילות ספורטיבית.

מה חשוב בחזיית ספורט שמיועדת לחזה גדול?

אם בהתנהלות היומיומית החזה נמצא במנוחה ובמצב סטטי – הרי שבעת ביצוע פעילות ספורטיבית, ללא קשר איזו פעילות – החזה נמצא בתזוזה. במידה והוא לא יוחזק היטב במקומו הוא עלול לגרום לחוסר שיווי משקל או להקשות על האישה בעת ביצוע התרגילים שלהם היא נדרשת. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא הנושא של הזיעה. חזה גדול נוטה להזעה מרובה וחזיית ספורט שמתאימה לו ומיועדת לו תסייע להתמודד גם עם הנושא הזה. חזיית ספורט חייבת להיות עשויה מבד נושם, כזה שסופג את הזיעה ומביא תחושה של ייבוש המקום וחשוב לא פחות – הבד שממנו עשויה החזייה צריך להיות גמיש ואלסטי על מנת לאפשר את ביצוע הפעולות בחופשיות וללא שום מגבלה. בין אם מדובר בחזה גדול טבעי או בבחירה של חזיית ספורט להגדלת חזה – העקרונות לבחירה הם זהים. במידה ומדובר באישה שעברה הגדלת חזה עליה לבחון האם החזייה נוחה על מקום שבו יש תפרים או צלקת וכך לדאוג לנוחות מרבית.

למה לשים לב כשבוחרים חזיית ספורט?

כמובן שעצות אלה תהיינה תקפות גם עבור מי שגודל החזה שלה ממוצע, אך על אחת כמה וכמה הן תהיינה חשובות עבור מי ששואלת איזו חזיית ספורט מומלצת להגדלת חזה או חזה גדול טבעי

  • בד נושם, אוורירי, קל על הגוף ונוח במגע צמוד.
  • כתפיות רחבות שמעניקות חוזק ותמיכה, שלא לוחצות על הכתפיים ובהתאם לנוחות האישית ניתנות (או לא ניתנות) להארכה.
  • פס גומי תחתון רחב – כזה שיחזיק היטב את החזה במקומו, לא ייתן לו ליפול ולא יכביד על הכתפיים והגב.
  • עיצוב – צבע, גזרה ודגם שיהיו מחמיאים לגופה של האישה או מתאימים להעדפות האישיות שלה.
  • קרסים חזקים או חזייה ללא קרסים – על מנת לוודא שבשום שלב של הפעילות הגופנית החזייה לא תיפתח לפתע.

אם גם את מחפשת חזיית ספור שמתאימה לחזה גדול (או מוגדל) – הגעת למקום הנכון! אצלנו באת תמצאי סוגים שונים של לבני נשים שמתאימים לכל המידות וגם לפעילות ספורטיבית.

את מוזמנת ליצור קשר טלפוני במספר – 052-3797304 או לחצי כאן ותוכלי להתרשם מדגמי חזיות הספורט המגוונים שלנו שמתאימים לכל טעם אישי, מידה או גודל.