נשים רבות זקוקות לייצור חזיות בהתאמה אישית. הסיבות לכך הן מגוונות ויכולות לכלול מגוון רחב של בעיות וצרכים. חשוב לדעת כי התאמת חזייה לכל חזה היא משימה אפשרית בהחלט, רק צריך לדעת לפנות למקום הנכון – שיידע להעניק לך את התמיכה הראויה ביותר, תרתי משמע!

חזיות לצרכים מיוחדים

נשים רבות זקוקות לחזיות מיוחדות שעונות על צרכים מיוחדים, כגון חזיות לפרוטזות או חזיות לאחר ניתוח חזה. במקרים של התאמת פרוטזה לאחר כריתת שד תהיי זקוקה לדיסקרטיות, מקצועיות, רגישות מרבית והתאמה אישית לגופך. לבישת פרוטזה וחזייה מתאימים ישפרו מיד את הרגשתך ויסייעו ליציבות הגוף. במקרים אלו חשוב לדמות באופן המדויק ביותר את השד הטבעי, כמו גם לפנות למקום שיידע להתאים חזיות לפרוטזה ובגדי ים בגודל המתאים והמדויק ביותר עבורך, במקצועיות, בעדינות וברגישות הגבוהה ביותר.

חזיות לחזה א-סימטרי

ישנן נשים שזקוקות לחזיות שמותאמות במיוחד לחזה לא סימטרי באופן בולט לעין. חזה לא סימטרי הוא תופעה נפוצה ביותר בקרב נשים, אשר עלולה לגרום לחוסר נוחות, בעיות ביציבה וירידה בביטחון ובדימוי העצמי. על כן חשוב לטפל במצב זה באמצעות התאמת חזייה שתתמוך בחזה באופן המיטבי ביותר, אשר תטשטש את חוסר הסימטריה בין השדיים, בין אם באמצעות ריפוד מתאים ותומך ובין אם באמצעות מבנה וגזרה מיוחדים. כך או כך, חשוב להתייעץ עם מקום שמתמחה בכך ויידע לייעץ לך על הפתרון הטוב ביותר עבורך.

חזיות עם CUP גדול במיוחד

נשים רבות ניחנו בחזה גדול, וזקוקות לחזיות עם CUP גדול במיוחד. חזה הזקוק ל-CUP גדול במיוחד יכול להיות גם עם היקף צר, המצריך מידה מיוחדת של חזייה שלוקחת בחשבון את הבדלי הפרופורציות בין ה-CUP להיקף. חשוב להעניק תמיכה טובה ויציבה לחזה גדול, על מנת להיטיב עם הגוף והיציבה, כמו גם לספק לך נוחות מרבית. חזייה לחזה גדול צריכה לקחת בחשבון את סוג הבד, סוג התמיכה, עם ברזלים ו/או עם פס רחב, כמו גם את סוג הכתפיות והתפרים שמחזיקים את החזה. נוסף לכל אלו, כמובן שחשוב גם לדעת לתאים עבורך את העיצוב שאת אוהבת – צבע, צורה וסגנון, על פי בחירתך האישית.

חזיות בהיקף רחב במיוחד

חזיות בהתאמה אישית נדרשות גם במצבים שבהם מדובר בהיקף רחב במיוחד. נשים בעלות היקף רחב במיוחד לרוב זקוקות לחזייה שמידת ההיקף שלה מתחת לחזה ובאזור הצלעות הוא רחב במיוחד, ללא קשר למידת ה-CUP. על מנת לדעת מה ההיקף שלך יש למדוד את ההיקף מתחת לחזה בס”מ. המידות הרחבות ינועו לרוב בין 70 ל-95 – כאשר מידות 80 ינועו לרוב סביב ה-100 ס”מ. לחזיות בהיקף רחב במיוחד מומלץ לרכוש חזיות במידות 100-110. מומלץ להתייעץ עם מוכרות מנוסות שיידעו לייעץ לך לגבי המידה המושלמת עבורך.

קודם כל את! – אתר החזיות של ישראל

חברת ‘את’ לבני נשים היא משפחה ובית של נשים. החנות היא תוצר של 40 שנות ניסיון, שעברו מזה 3 דורות, אשר עוזרות לבחור את מיטב פרטי ההלבשה התחתונה מהארץ ומחו”ל. כיום הרשת מונה כ-18 סניפים ברחבי הארץ, אשר מספקים במומחיות הגבוהה ביותר בתחום ייעוץ על בחירת חזיות בהתאמה אישית. המומחיות שלנו מזה 40 שנה היא להתאים חזיות לכל חזה – לכל בעיה יש פתרון!

זקוקה לחזיות בהתאמה אישית? לייעוץ אישי והתאמה חזייה מדויקת עבורך, לכל סוג חזה ולכל בעיה, ולקבלת חיבוק נשי, התאמה אישית מדויקת ופתרון בעיות במקצועיות הגבוהה ביותר –
פני אלינו עוד היום באתר, בטלפון: 1-800-200-234 או בקרי אותנו בסניפים ברחבי הארץ.