בשביל מה צריך חזיית הנקה? מתי כדאי לקנות אותה? איזו חזיית הנקה כדאי לקנות? ישנן הרבה שאלות ותהיות בסוגיית חזיות הנקה.

להלן מספר טיפים שיעזרו לך לבחור את חזיית ההנקה הכי נוחה וטובה בשבילך:

הדבר הראשון שיש להתייחס אליו הוא נוחות. בעת ההריון, לאחר הלידה ובזמן ההנקה הכי חשוב שיהיה לך נוח. לכן, אל תהססי לנסות מגוון רחב של חזיות בדגמים ובדים שונים עד שתמצאי את אלו שהכי נוחות לך. חשוב לזכור כי לכל אחת העדפות שונות ולכן חזייה שתהיה טובה לחברה לא דווקא תהיה הכי טובה בשבילך.

  1. בחודשים האחרונים להריון ובעת ההנקה החזה גדול וכבד וחשוב להתאים לו חזייה שתתמוך בו בצורה הטובה ביותר. אם לא נשמור על החזה, על עיצובו, על שריריו בעת ההנקה החזה ייפול. לכן כדאי ונוח ללכת עם חזיות ההנקה כבר מהחודש השמיני להריון.
  2. לנשים שרגילות ללכת עם ריפוד ניתן ללכת עם חזיות הנקה עם ריפוד קל שנותנות לחזה מראה יפה ומעוצב.
  3. חזיות מ- 100% כותנה מאוד נוחות גם בשביל להסתובב בבית ולישון איתן בלילה. כמו כן, חזייה מ- 100% כותנה מאוד נעימה ומאפשרת נוחות מירבית.
  4. בזמן הנקה מומלץ ללבוש חזיות ללא עצם. ישנן נשים שלבישת חזיות עם עצם בעת הנקה משפיעות להן על זרימת החלב.
  5. מומלץ ללבוש חזייה עם תופסן שמאפשר הנקה בכל עת מבלי להסיר את החזייה. חשוב למדוד את החזייה לפני הקנייה ולוודא שניתן לפתוח ולסגור את התופסן ביד אחת.

אל תחששי להתייעץ עם מוכרת הלבשה תחתונה בכדי לקבל את כל הפרטים הנחוצים לך לבחור את חזיית ההנקה שתהיה הכי נוחה וטובה בשבילך.

 ברשת “את” לבני נשים מבחר רחב ומגוון של חזיות הנקה, תחתוני נשים, בגדי פנאי ועוד! בואי לקבל את השירות הטוב ביותר וההתאמה הנכונה ביותר לגופך מהמוכרות המקצועיות שלנו.