ההנקה הינה המשך מתבקש של תהליך הלידה  ונתפסת כפעולה טבעית ואינטגרלית מתהליך ההריון והלידה. אף על פי כן, נשים רבות מגלות כי ההנקה אינה קלה כפי שנדמה. למעשה, מדובר בפעולה שעלולה להיות מאד לא נעימה, לא נוחה ואפילו מתסכלת. כיצד מתמודדים עם ההנקה? חזיות הנקה נמצאות בין הפתרונות החדשניים והיעילים ביותר להנקה. באמצעות חזיות ההנקה ניתן ליהנות מהנקה קלה ונוחה.

תקופת ההנקה שמה את האישה בתפקיד מאוד מוגדר. חשוב להצליח ליהנות מתפקיד זה. בשנים האחרונות ניתן לחזות בהצלחה משמעותית של חזיות ההנקה ההולכות  והופכות יותר ויותר פופולאריות. בשל הפופולאריות ההולכת וגוברת של חזיות ההנקה, יותר ויותר המצאות חדשניות וטריקים מעניינים מגיעים אל השוק. מדי עונה יוצאים לשוק דגמים חדשים ומעניינים וכמו כן פטנטים ייחודיים של הנקה באמצעות החזיות המעוצבות במיוחד לנשים מניקות.

חזיות ההנקה

חזייה ללא ברזלים

חזייה ללא ברזלים היא ההמצאה האחרונה שיצאה לשוק החזיות. נשים מניקות מנועות משימוש בחזייה הכוללת ברזלים שכן אלו עלולים לחסום את צינוריות החלב או להפריע לתהליך ייצור החלב. לנשים מיניקות פותחה חזיית הנקה נוחה ביותר המעניקה תמיכה זהה לתמיכה המתקבלת מחזייה עם ברזלים. החזייה הייחודית כוללת מבנה קשיח התומך בחזה. על מנת לשמור על רכות וגמישות עשוי המבנה מג’ל מוקשה השומר על יציבות החזה אך גמיש בהתאם למידות הגוף הייחודיות. באופן זה יכולה האם להניק את תינוקה בנינוחות ומבלי לפגוע בתהליך ייצור החלב.

מניקה וסקסית

גם בתקופת ההנקה אפשר להיות סקסית, להתלבש סקסי ולהרגיש סקסית. תודות לפריטי לבוש צבעוניים ומותאמים אישית לכל אישה באשר היא ניתן ליהנות מפריטי לבוש תחתונים בעיצוב העכשווי והפונקציונאלי ביותר. במסגרת קו עיצובי זה ניתן למצוא תחתונים בגזרה נמוכה ללא גומי אותם ניתן למתוח בהתאם לצרכים האישיים, חזיות הנקה מבדים רכים, בגדים נלווים ועוד.

כותנות הנקה – הטרנד החדש

יש אשר זוכרים את הכותנות של הסבים והסבתות בעיקר – כותנות שהיו נלבשות בבית ומהוות פריט נוח ומפנק. נדמה כי הטרנד חוזר, לפחות בכל מה שקשור לנשים לאחר לידה ונשים מיניקות. הכותנות מגיעות ללא גומי ומותאמות למידת המניקה, בצבעים שונים ובדגמים מעניינים.

נוחות במקום הראשון

אוהבות הנוחות יכולות למצוא את הפתרון במותג ההלבשה התחתונה הברזילאי המכונה HOPE. פריטי הלבוש המיועדים לנשים מיניקות הם כל כך נעימים, קלים ורכים עד כי נשים רבות כבר מתחילות להשתמש בהם עוד לפני הלידה ובמהלך ההריון עצמו. החזיות של HOPE אינן מקושקשות אלא נוטות יותר לכיוון החלק. לא תמצאו למצוא בין הדגמים של חזיות HOPE תחרות למיניהן או פפיונים שונים אלא נוחות לבישה וקלות הנקה שלא נראו כמותן לפני כן.

החזיות של HOPE מעוצבות בגזרות מחמיאות המתאימות גם ללובשות בגדים במחשוף עמוק. בניגוד לחזיות ההנקה המסורתיות, חזיית ההנקה של המותג אינן מצוידות בכתפיות עבות ובולטות אלא משתלבות היטב במבנה הגוף. במקביל, אין לחזיות טיק טקים מיוחדים אלא גזרת מעטפת ייחודית, פרי פטנט מרשים – המאפשרת לחלוץ את השד בקלות וביד אחת, ללא יותר מדי מאמץ או טרחה. מדובר בשיפור משמעותי עבור נשים מניקות. אפשר לצרף לחזייה מאריך לחיבור המיועד לשבועות הראשונים של ההנקה, בהם החזה עדיין גדול יותר מהרגיל.

חזיות ללא תפרים

חזיות ללא תפרים מגיעות שוב אל השוק ומציעות נוחות הנקה בפטנט ייחודי. סימון צד ההנקה על ידי תליון המשמש גם שרשרת לקישוט. היעדר התפרים מאפשר שמירה על ייצור חלב בתהליך תקין והימנעות מעצירת הדם.