בעלת חזה שופע?

אנו, ברשת “את” לבני נשים, יודעים שלפעמים קשה למצוא חזיות למידות גדולות. יש חשיבות מכרעת בבחירת חזייה נכונה מבחינה בריאותית, בהשפעה על הביטחון העצמי ובמראה חיצוני. חזייה נכונה יכולה לעשות את ההבדל בין חזה יפה וכיפי לבין מעמסה.

לכן, רכזנו במיוחד בשבילך מספר טיפים לבחירת החזיה המתאימה לך:

  1. מדדי מספר גזרות של חזיות עד שתמצאי את זו שמתאימה לך.
  2. לחזה גדול מומלץ לבחור חזיות בעלות כתפיות רחבות הנותנות תמיכה מרבית לחזה.
  3. סדרי את כתפיות החזיה בעת המדידה בחנות וגם לאחר הקניה שכן הגומי מתרופף עם הזמן.
  4. ודאי כי קו ההיקף האחורי של הרצועה ממשיך בקו ישר לקו ההיקף הקדמי ומקביל לרצפה. רצועה שאינה מונחת נכון יכולה לגרום לכאבי גב.
  5. חשוב שרצועת החזיה תחזיק טוב את גופך. אם בעת תנועתיות של הגוף החזיה מתרוממת והחזה יוצא מלמטה- היא אינה מונחת כמו שצריך. כדי לוודא שהחזיה מונחת בצורה נכונה הכניסי אצבע לאזור החיבור בין שני הקאפים מלמטה. אם האצבע עוברת ללא מאמץ החזיה אינה מונחת טוב. אם החיבור צמוד לגוף ויש להרחיקו בכדי להעביר את האצבע- החזיה מונחת טוב. חשוב לשים לב שהרצועה לא צמודה מדי וגורמת לחוסר נוחות.
  6. קני חזיה לפי מידת הקאפ. אל תתפתי לקנות חזייה במידה גדולה יותר בגלל אורך הרצועה. ניתן “לשחק” עם אורך הרצועה על ידי הקרסים שבה ועל ידי מאריך. החלפת מידת החזיה לקאפ שלא מתאים לך לא תאפשר תמיכה נכונה לחזה.
  7. אל תתביישי בחזה שלך ואל תסתירי אותו! לכי זקופה ושאי אותו בגאווה ותהני מהנשיות שלך!

ברשת “את” לבני נשים מגוון רחב של דגמי חזיות במידות גדולות וצוות מיומן, ותיק ומקצועי שישמח לעזור לך להתאים מידה וגזרה במיוחד לחזה שלך!