עולם ההלבשה התחתונה לא שונה מעולם אופנת הערב או היומיום. טרנדים שמגיעים ממגוון מקורות והשפעות שונות, מהעבר ומהעתיד, מצטרפים לטכנולוגיות חדישות שהופכות את ההלבשה התחתונה שלנו לנוחה יותר, מחטבת יותר ואיכותית יותר, בלי לאבד את העדכניות והשיקיות. מגמות בהלבשה התחתונה מתכתבות עם מגמות וטרנדים בעיצוב של כל פריט אחר שנכנס אל הארון שלנו.

לצד טרנדים אופנתיים שונים, המגמה הגדולה ביותר שמאפיינת את עולם ההלבשה התחתונה היא דווקא צרכנית. יותר ויותר נשים רוכשות הלבשה תחתונה לנשים בחנויות המציעות קניית בגדים באינטרנט ומשלוח עד הבית. אם בעבר היינו צריכות ללכת ולמדוד כל פריט, עם התאמה אישית בחנות של זבניות שמתמחות בהלבשה תחתונה, היום האינפורמציה שמגיעה אלינו דרך האינטרנט מאפשרת לנו לבחור את המידה הנכונה ואת הפריט הנכון לנו, לשלם במהירות ולדעת שהחבילה עושה את הדרך עד אלינו.

מאדומים ועד תחרות, אלו הטרנדים האופנתיים בתחום ההלבשה התחתונה:

לצד המגמה הצרכנית של קניית בגדים באינטרנט ובין היתר גם בגדי הלבשה תחתונה, יש מגמות אופנתיות שלא פוסחות על  מעצבי הפריטים ובעלי המותגים. אלו הם הטרנדים החמים ביותר של השנה האחרונה.

לבוש תחתון מחטב:

עולם ההלבשה התחתונה עובר כל הזמן שינויים טכנולוגיים. בשנים האחרונות מוצעים פריטים מחטבים שתפורים מבדים נעימים, נושמים ואיכותיים. הפריטים המחטבים היום נוחים יותר ובנויים כך שהם אינם נראים לעין ואינם מורגשים. תחתונים ללא תפרים, חזיות מחטבות, חזיית ספורט, חזיית פוש אפ ועוד מגוון פריטים שמעוצבים בטכנולוגיות חדשניות יותר הם מגמה חזקה בתחום.

האדום שולט:

אדום הוא צבע סקסי ומסתורי והוא אחד הצבעים הבולטים בשנה האחרונה על מסלולי התצוגות. בעולם ההלבשה התחתונה נראה השנה פריטים בגווני אדום שונים, בעיקר גווני יין, פירות יער, ארגמן וחום-אדמדם לצד אדום לוהט.

משחקים בין אטום לשקוף

אחד הטרנדים החמים בעולם האופנה כיום הוא משחק של בדים אטומים ושקופים, בעיקר תחרה. הטרנד הזה השתלב גם בעיצוב פריטי הלבשה תחתונה. חזיות מתחרה עם אפליקציות אטומות לצד בגדים תחתוניים אטומים עם עיטורי תחרה שחושפים קצת עור. המשחקים האלו בין אטום לשקוף, בין עוצמה ועדינות, הפכו לאחד הטרנדים החמים בענף האופנה בשנה האחרונה והוא ממשיך איתנו גם בחודשים הקרובים.

שמרנות ומחווה לעבר:

גזרות וינטאג’ של הלבשה תחתונה משתלבות היום גם בין פריטים אופנתיים והופכות לטרנד חם. מתחתונים בגזרה רחבה שחובקים את הירכיים ועד חזיות תומכות במראה של מחוך, אנחנו חוזרים אל העבר ועושים לו מחווה גדולה, מבלי לוותר על הנוחות והשימוש בבדים איכותיים שנוצרו בטכנולוגיה מודרנית. השילוב הזה יוצר מראה מחמיא שמתאים לטווח מידות רחב.

הדפסים גם מתחת לבגדים:

אחד הטרנדים החמים של השנה האחרונה בעולם האופנה הם הדפסים – פרחים טרופיים, פסים וצורות גיאומטריות ושאר הדפסים צבעוניים. אלו חדרו גם אל עולם ההלבשה התחתונה ולכן אפשר למצוא חזיות ותחתונים עם מגוון רחב של הדפסים בכל מיני צבעים וצורות שהופכים את מגרת ההלבשה התחתונה שלנו לקצת יותר צבעונית.