למה לשים לב כשמחפשות חזיות לחזה גדול

בחירה של פריטי הלבשה תחתונה היא בחירה לא פשוטה, בין אם מדובר במי שנתוני הגוף שלה ממוצעים ובין אם מדובר במי שיש לה חזה גדול ועליה לקבל החלטות. כאשר מדובר בחזה גדול – הרי שדרושה עבורו תמיכה טובה, חזקה ויציבה, זאת בנוסף לתחושה נעימה על הגוף או בחירה של פריטים שכלל לא מרגישים אותם. נשים בעלות חזה גדול צריכות לבחון היטב כל פריט לבוש, לרבות חזיות, שבעבר כלל לא היו מתאימות לחזה גדול אך כיום בהכוונה ובחירה נכונה יכולות להיות נוחות מאד ולספק לאישה את התמיכה הדרושה.

האתגרים של חזה גדול

כאשר נשאלת השאלה איזו חזייה מומלצת לחזה גדול – התשובות צריכה להיות מורכבת מכמה נושאים חשובים –

  • סוג הבד – הבד או האריג שמהם עשויה החזייה צריכים להיות נעימים, מלטפים ובעצם בלתי מורגשים על הגוף ככל האפשר. חשוב שיהיה זה בד נושם, שלא מעודד הזעה ושנעים ללבוש אותו גם בחורף וגם בקיץ.
  • תמיכה – לכל אישה תהיה נוחה תמיכה אחרת – עם או בלי ברזלים בחלקה התחתון של החזייה, עם פס רחב או צר ועוד.
  • כתפיות – הכתפיות מהוות חלק בלתי נפרד מהתמיכה, שכן הן אלה שמחזיקות את החזה ומשעינות אותו על הכתפיים – כיום אפשר לבחור בין כתפיות רחבות לצרות, קבועות או כאלה שניתן לכוון את האורך שלהן, עם או בלי תפר ועוד.
  • עיצוב – צבע, צורת הקאפ, תוספת של עיטורים או תחרה – כל אלה אפשריים לבחירה אישית על פי הטעם האישי של כל אישה ואישה.

החשיבות של בחירה נכונה

חזייה לנשים עם חזה גדול אמורה לספק תמיכה ויציבות. בשל החזה הגדול שלהן אין הן יכולות להתפשר על מידת התמיכה בו. הן חייבות להרגיש בנוח, לדעת שהחזייה מחזיקה ותומכת – שכן האלטרנטיבה היא כאבים חזקים בגב או כתפיים ותחושה לא נוחה בפלג הגוף העליון. מכאן החשיבות של בחירת החזייה הנכונה והמתאימה ביותר. דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא התאמה אישית של החזייה לנתוני גופה האישיים של כל אישה. לשתי נשים בעלות חזה גדול לא תתאים אותה החזייה, שכן לכל אחת נתוני גוף שונים וכמובן העדפות אישיות שלא בהכרח תהיינה זהות. למזלן אפשר כיום למצוא ולבחור מתוך מגוון גדול ורחב של חזיות לחזה גדול וכך כל אישה יכולה למצוא את מה שהכי טוב עבורה.

 אם גם עבורך מציאת חזייה שמתאימה לחזה גדול היא אתגר – בואי והיווכחי אחרת! אצלנו באת תמצאי מגוון עצום של חזיות שמתאימות לכל אחת ולכל המידות, כולל מידות גדולות במיוחד!

את מוזמנת ליצור קשר טלפוני ב- 052-3797304 או לחצי כאן והתרשמי ממגוון הגוזיות שמתאימות גם לחזה גדול בדגמים שונים, צבעים ודוגמאות על פי הטעם האישי שלך!