חברה קרובה או בת משפחה ילדה? מזל טוב! עכשיו כדאי לחשוב איזה מתנה תשמח אותה.

לידה היא אחד האירועים המשמחים ביותר בחיים וכאשר זה קורה למישהי שקרובה אלינו השמחה מלווה גם בהתרגשות רבה. עכשיו כל מעיינייך נתונים ליולדת הטרייה ואת מחפשת כיצד להקל עליה בימים הראשונים ואיך לשמח אותה עם מתנה.

איך לבחור מתנה ליולדת?

כאשר נוסעים לבקר את היולדת מקובל להביא מתנה. המתנה המושלמת היא מתנה שמצד אחד תהיה פרקטית ושימושית ומצד שני תהיה מהנה ומשמחת. עד לפני מספר שנים המתנה האולטימטיבית ליולדת הייתה זר פרחים או מארז שוקולדים משובח, אולם כיום יש אפשרויות רבות אחרות ומי שרוצה להפתיע עם מתנה מקורית ומיוחדת, יכולה לעשות זאת בקלות.

שלוש מתנות שכל יולדת תשמח לקבל

מבין האפשרויות הרבות, ריכזנו עבורכם רעיונות לשלוש מתנות שכל אישה תשמח לקבל, ולא משנה אם את מגיעה לבקר אותה בבית החולים או לאחר שהיא והתינוק כבר השתחררו לביתם.

הרעיון הראשון זה לקנות חזיית הנקה איכותית. חזיית הנקה היא פריט לבוש בסיסי שכל יולדת צריכה והיא תהיה שימושית כבר בימים הראשונים לאחר הלידה. כשאת קונה לה חזיית הנקה את קודם כל חוסכת ממנה את הצורך לצאת מהבית ולחפש אחר חזייה כזו בעצמה, אך חשוב שתדעי שבחירה של חזיית הנקה אינה דומה לחזייה רגילה.

חזיית הנקה צריכה לספק תמיכה לחזה הנשי אך הדגש הוא על נוחות. נכון, ישנן חזיות בעיצובים סקסיים וחושניים ולפעמים נדמה שזוהי המתנה הטובה ביותר, אך למעשה חזיית הנקה נוחה תהיה פעמים רבות בצבע אחיד ובדוגמה חלקה, ללא תפרים בולטים ולעתים גם ללא ברזלים. בחזייה כזו יהיה תופסן מיוחד שיאפשר לפתוח את החלק הקדמי ולהרים אותו, כדאי להניק בצורה נוחה.

המתנה השנייה ברשימת המתנות ליולדת זהו מארז מפנק של פיג’מה עם קרם גוף ריחני. לאחר לידה הגוף עדיין לא חוזר לעצמו והשהייה בבית החולים עם החלוק יכולה להיות מעט מדכאת. מארז כזה הוא בדיוק מה שצריך כדי להתעודד ולהרגיש טוב עם הגוף.

כיום אפשר למצוא דגמים רבים של פיג’מות לנשים, במבחר עיצובים, צבעים וסגנונות. קני לה פיג’מה איכותית מבדים נעימים, שהיא תהנה ללבוש גם בבית החולים וגם בבית. עם מתנה כזו מובטח לך שבכל פעם שהיא תתעטף בפיג’מה, היא תיזכר בך ותתמלא הערכה איך ידעת להביא את המתנה הנכונה ברגע הנכון.

המתנה השלישית שתשמח מאד יולדת זה כמובן תחתונים מפנקים ואיכותיים לתקופת ההחלמה מהלידה.